S dostatkem prostoru a veškerým potřebným vybavením se u nás budete cítit jako doma. A abychom vaše pohodlí ještě zvýšili, poskytujeme také vlastní parkoviště pro naše klienty, abyste nemuseli hledat místo pro své vozidlo.

To však není vše, co můžeme nabídnout! Při pobytu v našich apartmánech máte přístup také k dalším skvělým službám a wellness. Po celodenním objevování okolního města si můžete odpočinout a zrelaxovat ve vedlejším wellness Bazénovém centru KV Arény, kde najdete saunu, bazén a další příjemné vybavení. Vaše pohodlí a spokojenost jsou naší prioritou, a proto se snažíme poskytovat širokou škálu služeb, které vám zpříjemní váš pobyt.

Přijďte a zažijte nezapomenutelné chvíle v našich apartmánech U Arény, kde se vaše potřeby stávají naším posláním.
 

Popis apartmánu

Vybavení

Každý apartmán je kompletně vybaven a disponuje vlastní pračkou, sušičkou, lednicí, plně vybavenou kuchyní, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, TV, Wi-Fi WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů, vysavač.

Parkování

Parkoviště pro hosty je součástí apartmánu.

Cena pro 2 osoby

2 200 Kč / za noc

Cena pro 4 osoby

2 640 Kč / za noc

 
Výše uvedené ceny neobsahují pobytovou taxu (lázeňský poplatek) ve výši 50 Kč osoba/noc, který je odváděn městu Karlovy Vary.

Kontakt

Kontaktujte nás ještě dnes.

Kde nás najdete? Barbora Dvořáková
Plzeňská 1775/9
360 01 Karlovy Vary
Mobil +420 606 048 224

Apartmány u Arény

Máte-li zájem o naše apartmány plné luxusu a pohodlí, kontaktujte nás ještě dnes a těšíme se, že vám poskytneme nezapomenutelný pobyt v Apartmánech u Arény.

Napište nám